Miesiąc: Wrzesień 2019

Fale radiowe

Powiada się, że czas to pieniądz. Jednak w nowoczesnym świecie jesteśmy w stanie tak też rzec o informacjach. Błyskawiczny i prosty obieg informacji jest bez dwóch zdań istotą działania interesu w aktualnych latach. Stąd systemy komunikacji... Read More | Share it now!

Twoje mieszkanko

W końcu wybiła godzina 17:00. Oczekiwana pora. wychodzisz na zewnątrz – leje deszcz. Parasol pozostał na pewno w mieszkaniu, totalnie nic nie zapowiadało wszak złej pogody. No trudno, jakimś sposobem dotrzesz do pojazdu. Udało się!... Read More | Share it now!

Egzystujemy w epoce powszechnej komputeryzacji.

Egzystujemy w erze znacznej komputeryzacji. Raczej większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, bo praktycznie wszędzie posiadamy styczność z urządzeniami komputerowymi. Nawet jeżeli sami wprost nie siedzimy przed laptopem lub... Read More | Share it now!

Zastosowania systemowe

Wdrożenia Comarch ERP powodują pewne zalety dla każdej spółki, która ich wykona. Posiadają one wachlarz opcji w wielu sektorach oraz dyscyplinach gospodarki. Systemowe zastosowania przede wszystkim wolą wyjątkowe podejście do klienta. Wobec... Read More | Share it now!