Porada prawna

Linkedin to świetne narzędzie do znalezienia adwokata. Natomiast znalezienie stosownego adwokata staje się nieproste, w momencie gdy ci potrzeba takiego, którego nie posiada w Twoim mieście.

LinkedIn to jedna z najlepszych platform do przeszukiwania oraz łączenia się z profesjonalistami w Twojej branży. Możesz zacząć od wyszukania prawników na LinkedIn. Innym sposobem na znalezienie dobrego pana adwokata jest sprawdzenie jego rekomendacji albo powiązań lub skontaktowanie się z osobami, które już je znają a także pracowały z nimi.

Jako prawnicy nauczeni jesteśmy być niezmiernie ostrożni w rozmowach z potencjalnymi klientami. Przeważnie dopiero po konsultacji prawnika dowiaduje się o kliencie więcej niż kiedykolwiek uprzednio.

Jest to powszechny scenariusz, który odstrasza znakomita większość niedoświadczonych studentów szkół prawniczych od kontynuowania ścieżki do sukcesu prawniczej. Aby zwalczyć ten strach a także spowodować, ażeby branża prawnicza była bardziej przyjazna dla tych, którzy posiadają małe albo żadne wiedzę praktyczną, są teraz byli adwokaci, którzy wyszli ze swojej skorupy, żeby podzielić się swoimi radami, jak radzić sobie z takimi sprawami, jak rozmowa kwalifikacyjna o pracę, a dosłownie co stanowi odpowiednie zachowanie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie powinnaś myśleć o tych byłych prawnikach jako o zastępcach prawników. Zapewniają jedynie radę w edukowaniu osób na zagadnienie tego, co to znaczy być prawnikiem a także jak podchodzić do rozmów kwalifikacyjnych lub rozmów z potencjalnymi klientami.

Czytaj dalej: http://porady-prawo.waw.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *