Zajęcia kierowane bardziej dla maluchów.

W mieście Bełchatów jest taka organizacja, zajmująca się najmłodszymi, a jest to, jak mówi jej nazwa, Fundacja Anitka. Prowadzi dużo edukacyjnych warsztatów nie tylko i wyłącznie dla pociech, lecz również dla osób w dorosłym wieku, ale mimo wszystko owe zajęcia są kierowane w większości dla dzieciaków. Poza tym na stronie fundacjanitka.pl da się odnaleźć artykuły odnośnie Fotobudki Bełchatów. Wydaje się to fajna opcja dla osób lubiących fotografię i dobrą zabawę . W takowej fotobudce, można zrobić najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w przezabawne ubrania dostępne dzięki tej organizacji. Możemy wyczytać na stronce fotobudki, że proponują oni takie istotne rzeczy jak: wypożyczenie od 1h, które kosztuje sto złotych, natomiast z dojazdem dodatkowe trzysta złotych, co więcej proponują różnorodne tła, interesujące rekwizyty, ramka, którą można stworzyć, szansa przesłania na pocztę, bezpłatny dowóz do pięćdziesięciu kilometrów od miasta Bełchatów. Pokazuje to, jak porządnie zorganizowane jest to przedsięwzięcie. Poza tym na stronce fundacji Anitka jest napisane jaki jest cel tej instytucji otóż: ,,Jeżeli szczęście oferuje Ci taniec – tańcz, jeśli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg prowadzi do szczęścia. Jest to cudowne przesłanie. Wyprawiają również urodziny dla maluchów, to obrazuje jak wiele propozycji zapewnia owa firma, co pozwala na błyskawiczną decyzję, w kwestii tego, czy korzystać z ich usług. Na ich stronie internetowej można także przeczytać kto wymyślił te przedsięwzięcie oraz przez jaką osobę posiadamy tę przyjemność, żeby posiadać tutaj taką organizację jak ta, więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji. Z wykształcenia jestem trenerem oraz nauczycielem. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Byłam zatrudniona w szkołach, prywatnych spółkach oraz ngo. Ostatnimi czasy calutki swój czas wolny poświęcam na dokształcanie się i poznawanie światowych fundacji pozarządowych.
Najważniejsza dla mnie jest moja rodzina: mąż oraz synowie Franek, Paweł i Tymoteusz.
Interesuję się artystycznym rękodziełem. Mym marzeniem jest podróż Camperem po Europie oraz wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i czteroletnią szkołę psychoterapii w podejściu integratywnym. Profesjonalnie jestem połączona z Fundacją Subvenio oraz Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi. Prowadzę osobną psychoterapię dorosłych ludzi. Działam pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy pozwalające się rozwijać oraz szkolenie z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką konceptów profilaktycznych.”. Są to znakomite 2 kobiety, którym cały Bełchatów zawdzięcza tak cudowne miejsce jak Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, iż ta organizacja pozostanie na bardzo długo.

Link: http://www.fundacjanitka.pl/dzialania/fotobudka-belchatow/